Srebrna Puma

Forum poświęcone Bractwu Srebrna Puma w Krainie Wikingów


#1 2011-08-27 08:18:54

ThaBass

Gość

Poznajmy się

Jako że taki wątek założyłem zacznę od siebie.

W rzeczywistym świecie mam na imię Artur, 26lat. Mieszkam sobie w Zabrzu.
Interesuje się piłką nożną, w szczególności kibicuje mojej ukochanej drużynie Górnikowi Zabrze, więc jak leci mecz w Zabrzu to na KW mnie na pewno nie zobaczycie.
Poza tym gram jeszcze w inne gry tj: The West, Hattrick, GoalUnited. W przesłości ( nie pamiętam wszystkich gier) m.in.: Travian, Wolni Farmerzy, KapiHostpital, Wild Guns i jeszcze parę innych gierek .

To może tyle.

 

#2 2011-08-28 19:36:19

conrath

Użytkownik

status conrath@aqq.eu
Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 20

Re: Poznajmy się

Nazywam się Konrad. Mieszkam w Chełmie a od Października przenoszę się do Lublina. Lat 19. Typowy uczeń Ciemnej Strony Mocy. Poza KW grałem w Tanoth oraz mam konto na OmgPOP. Lubię czytać. Moją ulubioną książką jest "Alchemik" Paula Coelho...  \m/


Topię ryby. Nie przeszkadzać!

Offline

 

#3 2011-08-31 21:15:31

Natalia_Srem

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-31
Posty: 1

Re: Poznajmy się

Cześć. Mam na imię Natalia (jak wiecie), mieszkam w Śremie, niewielkim miasteczku niedaleko Poznania. Mam lat... (może ktoś zgadnie) tyle na ile się czuję i na ile wyglądam. Pracuje, chociaż nie w swoim zawodzie i jeszcze się uczę. Generalnie zajmuje się domem. Lubię czytać wszystko co wpadnie mi w ręce, z książek lubię romanse historyczne, przygodowe, mam za sobą wszystkie tomy Sagi o Ludziach Lodu (jak podsumował Andre.. lubię magię). Z muzyki - Michał Bajor, Janusz Radek, ze współcześniejszych Linkin Park, OneRepublic. Filmy jak już wiecie różne - ostatnio Zmierzch. Jedną z moim wad jest wytykanie innym błędów- nie lubię kiedy ktoś coś robi nieporządnie. Nie lubię błędów ortograficznych

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darkwow.pun.pl www.rysujemy.pun.pl www.figurki-lotr.pun.pl www.pokemonlind.pun.pl www.arenas.pun.pl