Srebrna Puma

Forum poświęcone Bractwu Srebrna Puma w Krainie Wikingów


#1 2011-08-04 23:09:53

Valdi-KnP

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-29
Posty: 9

Rozbudowa budynków

Nie zostawiajcie proszę wikinga w nocy bez pracy,bo się rozpije i szybko zejdzie na marskość wątroby.
Zatrudnienie na pomocy wzmocni jego siły i nasze również.
Czy tak trudno wstawić go do pomocy w czasie kiedy i tak śpimy.
Jeżeli komuś jest zbyt trudno to może niech spada na szczaw.

Offline

 

#2 2011-08-06 15:42:08

Szczery

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 26

Re: Rozbudowa budynków

Valdi-KnP napisał:

Nie zostawiajcie proszę wikinga w nocy bez pracy,bo się rozpije i szybko zejdzie na marskość wątroby.
Zatrudnienie na pomocy wzmocni jego siły i nasze również.
Czy tak trudno wstawić go do pomocy w czasie kiedy i tak śpimy.
Jeżeli komuś jest zbyt trudno to może niech spada na szczaw.

Valdi spokojnie, łyknij sobie czegoś mocniejszego na nerwy dobrze robi

A tak na poważnie to mój wiking nigdy nie siedzi bezczynnie z tym że najczęściej dłubie przy statkach zamiast stawiać domki. Mimo wszytko staram się też brać udział w budowie. Na tą chwile nie mamy jeszcze środków by budować budynek po budynku wiec kilka godzin szybciej czy wolniej nie robi wielkiej różnicy. Być może sytuacja się zmieni gdy zacznie działać nowo wprowadzony system podatkowy. Dziś jest pierwsza sobota miesiąca wiec już powinny pojawić się ustalone składki. Ciekawi mnie ile tego będzie razem z całego Bractwa.

Do tego wszystkiego chciałbym zwrócić Twoja uwagę na fakt ze od czasu gdy Vahen u nas była i zaopatrzyła szopę, niewiele z niej ubyło. Kilka przedmiotów poszło, kilka przyszło, ale nadal jest pełna. Dzis widziałem ze znowu zostało wysłane zaproszenie do Vahen, natomiast wielu graczy w tym też Ty sam biegasz "nago" zasłaniając swoje wdzięki tarczą i hełmem 

Offline

 

#3 2011-08-06 23:22:07

Valdi-KnP

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-29
Posty: 9

Re: Rozbudowa budynków

Wszystko przez brak czasu,a przy tym i środków,co tam nagi lekki i przez bagno przejdzie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wiedzmin11.pun.pl www.realitygaming.pun.pl www.weloverpg.pun.pl www.kpsw.pun.pl www.sport-video.pun.pl